درباره نارنگ‌سیستم

ما یک ارائه‌دهنده راه‌حل کسب‌وکار هوشمند هستیم که به شرکت‌های متوسط تا بزرگ کمک می‌کند تا کارایی فرآیندهای تجاری روزانه خود را بهبود بخشند.

اطلاعات بیشتر در مورد نارنگ‌سیستم درخواست نسخه‌ی نمایشی

درباره ما

  • دفترمرکزیدفتر مرکزی آن در تهران است
  • کارمندبیش از 25000 کاربر فعال مزایای قابل توجهی را تجربه کرده اند
  • مشتریبیش از 100 کسب و کار به نارنگ‌سیستم سپرده اند
  • ماژول20+ ماژول یکپارچه برای ساده سازی فرآیندهای کسب و کار
  • صنعت20+ صنعت قادر به افزایش بهره وری کسب و کار هستند

ما به عنوان یک ارائه دهنده راه حل ERP پیشرو، اهمیت بهره وری و کارایی شرکت ها را درک می کنیم. یک راه حل خودکار که از وظایف تکراری مشاغل پشتیبانی می کند، بیشترین پتانسیل آنها را برای رقابت در بازار جهانی تشویق می کند. به همین دلیل است که در سال 1402، ما از این فرصت استفاده کردیم تا یک سیستم مبتنی بر ابر راه‌اندازی کنیم که عملیات‌های تجاری سرتاسر را خودکار می‌کند.

ما با کمال میل به بیش از 100 مشتری از ۵ تا ۴۰ صنعت بهترین راه حل خدمات ارائه کرده ایم. اما ما در اینجا متوقف نمی شویم. ما درک می کنیم که هر شرکتی عملیات منحصر به فرد خود را دارد که آن را متمایز می کند. مشتریان ما به توانایی ما برای توسعه سیستمی که مطابق با مقررات منظم و خاص آنها باشد، به ما اعتماد دارند. این به ما انگیزه می دهد تا مزایای نرم افزار ERP را به طیف وسیع تری از صنایع و راه حل ها بیاوریم. ادامه رشد، کلید ما برای تأثیر مثبت بر محل فعالیت ما است.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که برترین برند در ایران برای راه حل های خودکار باشیم و به پیشرفت صنایعی که به آنها خدمت می کنیم کمک کنیم.

Compare Products

سفر ما

ما در سال 1402 با مأموریت ارائه مزایای راه حل های خودکار به شرکت ها شروع کردیم. در طول سفر خود، ما به صنایع مختلف در ایران خدمت کرده‌ایم در حالی که دائماً نوآوری را به سیستم خود وارد می‌کنیم. ما همچنین شرکت خود را گسترش دادیم و حتی به شرکت های بیشتری خدمات رسانی کردیم.

نقشه ما

اولویت ما ارائه بهترین راه حل ERP برای مشتریانمان است که به آنها امکان می دهد بهره وری خود را افزایش دهند و تصمیم بهتری برای کسب و کار بگیرند. ما قصد داریم به تمرکز بر تحقیق و توسعه محصول ادامه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما با تغییرات سریع بازار مواجه شده و به سایر صنایع گسترش می یابد.

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد راه حل های نرم افزاری ما.

ما انواع مختلفی از پشتیبانی، از مشاوره رایگان و طرح‌های اولیه گرفته تا آموزش و راهنمای کاربر را ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که نرم‌افزار شما به خوبی اجرا می‌شود.
راه حل های ما بسیار جامع و برای 15 صنعت طراحی شده است. سیستم ERP ما مجوزهای کاربر نامحدودی را ارائه می دهد، بنابراین می تواند توسط همه افراد شرکت شما بدون هزینه اضافی استفاده شود.
ما نرم افزار آماده ای را ارائه می دهیم که به طور مداوم توسط تیم توسعه ما در حال بهبود است. با این حال، نرم افزار ما همچنین می تواند متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر یک از مشتریان ما طراحی شود.
بله، نرم افزار ما یک نسخه موبایل دارد تا به شما کمک کند تا کسب و کار خود را بهتر اداره کنید. برنامه های تلفن همراه ما بسته به ماژول هایی که استفاده می کنید، عملکردهای مختلفی را پوشش می دهند.
EQUIP یک نرم افزار ERP مبتنی بر وب است که می تواند از طریق اینترنت بر روی هر دستگاه تلفن همراه از طریق هر مرورگر وب اجرا شود.
ما از سیستم مدیریت پایگاه داده SQL Server استفاده می کنیم که امنیت داده ها و عملکرد مقیاس پذیر را برای تعداد زیادی از کاربران همزمان تضمین می کند.
ما از سی‌شارپ، یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی، برای توسعه برنامه های نرم افزاری خود استفاده می کنیم.
نارنگ‌سیستم تهران

تهران خیابان عضدی پ ۶۰ واحد ۲۸

تماس با ما

Captcha

تماس با
ما

Alex

Alex
Typically replies within an hour

فرهمند
به دنبال نسخه ی نمایشی رایگان هستید؟

از طریق واتس اپ با ما تماس بگیرید و نرم افزار مورد نظر خود را به ما اطلاع دهید.

برای نرم افزارهای مختلف نارنگ سیستم تا 80% بهره وری را درخواست کنید.!
1:40
+6587776207
×
بالا